Titulní strana » Poslední komentáře
http://galerie.digiarena.e15.cz/data/540/thumbs/M_L_K-da.jpg tak ještě jednou : oprava_ "pevně věřím"

http://galerie.digiarena.e15.cz/data/540/thumbs/M_L_K-da.jpg oprava Nah!evně věřím..

http://galerie.digiarena.e15.cz/data/540/thumbs/M_L_K-da.jpg Mám zde ještě kousek místa,..nevím, ale zkusím to vrátit na začátek.

To co napíši je spíš určeno těm co začínají, také těm co už nezačínají, ale stále tápou nemohouce se odlepit z místa, také těm co mají stále pochybnosti a bloudí v nejistotě jak oddělit zrno od plev.

1. Je ve vašem okolí výstava fotografií? Rozhodně ji navštivte, zvláště pokud je blízká vašemu žánru.

2. Google. Použijte a najděte si stránky dobrých fotografů, to by neměl být problém a prohlížejte a prohlížejte a prohlížejte.

3. Zkuste si vyhledat a přečíst i pár slov o fotografii.

4. Tak a teď vám vypadne z karty fotografie, buďte kritičtí po absolvování 1.,2.,3., snažte se neházet tuto kompetenci na diváka, je to především vaše dílko a vaše vizitka, pokud vložíte na Galerii fotografií.

5. Působí na vás fotografie obsahem, to je důležité vše ostatní je jen přidaná hodnota, myslím že to platí i pro abstraktní fotografii ? Pokud ne žádný editor to nezachrání a rovnou delete, enter.

6. Pokud vidíte potenciál dá se editorem váš záměr podpořit. Ale ne pokus omyl, musíte mít představu jít za ní a umět si ji obhájit.

7. Vše splněno a přesto je výsledek "sračka", každému se to podaří i těm Největším. Nezoufejte, nespoléhejte v tomto případě na Polepšovnu fotografií!!! Spoléhejte na sebe a zopakujte si 1.,2.,3.

z vlastní zkušenosti Smile!

Domnívám se, že to je to, co tu chtěl Josef Jeřábek v začátku těchto polemik naznačit.

Pevně věří, že s tím snad nemáte problém.


http://galerie.digiarena.e15.cz/data/516/thumbs/IMG_0039b.jpg To Mrakomor: Naprosto přesně! :-)

http://galerie.digiarena.e15.cz/data/524/thumbs/DSC_02828.jpg Snad to uhlídá... Smile!

http://galerie.digiarena.e15.cz/data/540/thumbs/SDC12527_BW_01.jpg High key...(?) Pěkná kompozičně, zaujala obsahově. Technicky: trochu šedivá ve středu a na okrajích přepálená(krom LHR). Wink

http://galerie.digiarena.e15.cz/data/540/thumbs/M_L_K-da.jpg jeřábek: Sledovanost nezávidím..., děkuji za nabídku, ale NECHCI! Bohatě stačí, vaše protipravidlové kecy, které máte na moji adresu u cizích fotek. Fakt o váš exhibicionismus, pod svýma fotkama, nestojím. Běžte s tím do politiky(třeba dělat Kalouskovi poradce), tam by jste se asi i uživil... Smile!

http://galerie.digiarena.e15.cz/data/540/thumbs/M_L_K-da.jpg Pan Pibil závidí Josefe sledovanost. Přitom si o ní přichází sám.

Kdyby mě odblokoval, o pořádnou návštěvnost bych se mu a rád postaral :-)

to by nebylo

"Asi z té lodi lépe nešla....." to by bylo sice významově nastejno ale poněkud přitažlivěji popsáno a diváci by se jen hrnuli :-)


http://galerie.digiarena.e15.cz/data/540/thumbs/M_L_K-da.jpg Josefe..., zase Ti stoupá sledovanost(to bys měl dostávat nějakou provizi za reklamu, néé?) Smile!

http://galerie.digiarena.e15.cz/data/540/thumbs/M_L_K-da.jpg francoaise: Opravuji..., tedy nesmazal jsi celou svoji galerii, ale čtyři fotky, s nejvyšším ohodnocením, jsi(asi omylem? Smile! ) zachoval. Smile! Takže zrovna Ty nemluv o férovosti/neférovosti a o mazání "kompromitujících textů"! Jinak co si zde, kdo o kom myslí, sem dle pravidel naprosto nepatří(zde to má být o fotkách a názorech na ně a ne o osobním napadání, což j-j, Anarkimu, i tobě, jde velice dobře!? To, že se po opakovaném osobním napadání bráním, to snad pochopíš(nebo s tímhle máš taky problém?). Buď rád, že nenapíšu naplno, co si myslím o Tobě(to bys teprve pokládal za osobní urážku, byť by to byla pravda). Nazdar "chlapečku"!... Nah!

Starší komentáře