Titulní strana » Kategorie » Reportáž http://galerie.digiarena.e15.cz/showphoto.php?photo=192121&cat=recent&limit=recent&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

Polské etudy_1

Autor: Azhar
všechny fotografie tohoto autora
Datum: 18. 5. 2017  Zobrazení: 432 ×
« další ·
Rybník Hejtman II (sokis)
Dukovany (Rostislav Jirků)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
subal
18. 5. 2017 20:11

Hezké to máš!!! Thumbs Up! Baví. Smile

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Vlastimil Pibil
18. 5. 2017 20:57

dtto

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
slavusa
19. 5. 2017 06:08

líbí

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
net2
19. 5. 2017 07:57

+++

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
sluník
19. 5. 2017 20:32

aka
jaka
...

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
shimmell
20. 5. 2017 00:21

stomu nasadila korunu he

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
No21
20. 5. 2017 06:28

tahle nejvíce... ☼ ☼

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
DagmarB.
20. 5. 2017 23:46

Líbí

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
danyjelvlk
23. 5. 2017 21:14

Jako obyčejně. Série, u které stojí za to se zastavit.

Výrobce fotoaparátu: Canon Model fotoaparátu Canon EOS 7D
Název souboru: IMG_3045a.jpg Velikost souboru: 108508 B
Datum/čas souboru: 2017:05:18 13:47:10 Datum/čas snímku: 2017:03:04 15:03:02
Rozlišení: 940 x 940 Blesk: ne
Ohnisková vzdálenost: 70,0 mm (ekv. 603 mm) Šířka snímače: 4,18 mm
Expoziční doba: 0,0003 s (1/4000) Clona: f/6,3
ISO: 200 Kompenzace expozice: -1
Vyvážení bílé: Auto Měření expozice: priorita středu
Exposure: priorita clony (semi-auto) GPS Latitude: ? ?
GPS Longitude: ? ?